Silver Rose

You are not connected. Please login or register

Írka-firka Dumálda

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next

Go down  Üzenet [4 / 23 oldal]

121 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 10:23 am

おはようございます。

Itt is esett. Very Happy Üdv az újaknak, meg szép reggelt mindenkinek. cheers Én animéket indán nézek, és hol Urahara shop a felirató, hol pedig a namida fansub. Very Happy
Most épp az Ao no Exorcist 2. évadának az első része jött ki, és egy random emberke feliratozta, de helyesírás, illetőleg központozási hibák miatt inkább megvárom, míg valamelyik team hozza. XD

Felhasználó profiljának megtekintése

122 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 10:32 am

Reggelt mindenkinek!Hatvan környékén is szállingózott,de itt amilyen ügyesek,max az autók fogják az utakat letakaítani,mert idén én 1 közút kezelőt nem láttam még!

Miért nem tud annyi hó esni hogy a busz elakadjon? Legalább nem kéne melóba menni Very Happy Laughing

123 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 10:33 am

Szép... délelőttöt ^^
Ezer éve nem hógolyóztam, csak korizni szoktunk elmenni, bár az se olyan élvezetes ha moccanni nem bírsz a tömegtől.
De a tételek mellől, bent a meleg lakásban csodaszép a havas táj és a napsütés *-*

Ahh jut eszembe. Délután megyek moziba, teszek egy próbát az Assassin's Creed-el... valaki látta már? Mi a véleményetek?

124 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 12:11 pm

Szép napot mindenkinek! Smile

Fuh de jó nektek hogy szeretitek a havat >< én nekem nincs a kedvenc dolgaim listáján Surprised Arasa viszont nem akarok számora ünneprontó lenni, de nem vesztesz sokat ha nem nézed meg, mert mit ne mondjak, nem erre vártam én az AC del, hogy ide hajítanak egy szutyok filmet Surprised eléggé csalódtam én benne

125 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 1:38 pm

Nekem tetszett, bár a játékokat ezerszer jobbak. Nem rossz a film, de jobbat vártam. Smile Remélem Neked tetszeni fog Arasa.

126 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 2:24 pm

Sziasztok!

Én is beköszönök mint újonc! Smile
Látom azért sokan vannak akik dolgoznak.
Ha szabad érdeklődni, ki mennyi idős? Érdekelne h mennyien vagyunk akik már régebb óta animések.
Szeretnék kb velem egykorúakkal ismerkedni fiúkkal lányokkal akikkel jókat lehet beszélgetni, természetesen nemcsak animékről Smile És persze a Conra menni. Van aki az áprilisi conra fog menni? Ha igen fogtok CP-zni? Én az AOT-ből Hanji-nek szeretnék beöltözni Smile
Ja amúgy én 32 éves vagyok Very Happy Remélem nem túl öreg Razz lol!

Ja matta Smile

127 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 2:38 pm

Akik tegnap óta csatlakoztak, azoknak is üdv Smile És persze mindenki másnak is Smile

AC film: Azoknak, akik játszottak a játékokkal, tuti nem fog tetszeni, mert nem tudta azt a színvonalat hozni. De ha valaki tök ismeretlenül vág bele, annak lehet hogy jobban bejön majd. Smile Egyébként nem olyan szörnyű szerintem, de tényleg jobb is lehetett volna.

Kagome: Én egyébként tervezek menni Conra, remélem sikerül. CP-ben egyelőre nem gondolkodom, de egyszer egy Edward Elric cosplayt mindenképp véghez akarok vinni (ez valszeg nem idén lesz)

128 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 3:00 pm

Sziasztok!
Conra sajna nem megyek, de egy barátomnak segítek AC cosplayt csinálni. Smile
Kagome: Kérdésedre a válasz, három éves korom óta szeretem az animéket. Smile (Bár akkor még nem tudtam mi is az.

129 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 3:09 pm

Graviel imádom a FMA-t Very Happy Ed-nek max a automail-jét lenne kicsit nehezebb megcsinálni, de hajrá, ha egyszer elhatároztad akkor valósítsd meg. Smile
Én eddig még nem öltöztem be soha, de az AOT ruhákat nem nehéz beszerezni, csak a szárnyakat kell valahogy megoldjam h azt miként varrjam a ruhára, de lehet gyöngyökből fogom kirakni.

Keiko az AC CP-hez sok sikert megnéztem pár CP-s öltözéket, nem egyszerű az ruhájukat elkészíteni, de hát ez mind kézügyességen múlik.

130 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 3:16 pm

Az AOThez elvileg lehet venni rávasalható mintát ha nagyon nem megy a varrás. Very Happy
Nagyjából már kész van, ismerősöm a pengével szórakozik én meg a csizmávak.
Ha csinálsz Edes cpt és kész az automailek okvetlen fényképezd le!!! Smile

131 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 3:19 pm

Gyöngyöket már varrtam ruhára az nem gond. Előtte megrajzolom (hál ég a rajzolás elég jól megy Razz ) és utána rávarrom. Ha jön a jóidő kimegyek a piacra ott jó kis cuccokat lehet turizni. Kéne egy sárga ing meg egy barna félhoszzú kabát féleség. Meg vkitől kéne kunyizzak hosszú szárú csizmát Razz

132 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 3:24 pm

Én megutáltam a csizmákat. Majdbem az összes cipőboltot és turit végigjártuk, mire közölte hogy még is csak az kéne amit a legelsőben láttunk, de és jött a litánia, hogy milyenre alakítjuk át.
Ne csak piacon nézd, kilós turisoknál is sokat lehet találni. De ha nem találsz egy fehér ing és sárga ruhafesták csodákat művel. Smile

133 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 3:28 pm

Sziasztok! Új tag vagyok, remélem jól kijövünk majd Smile

134 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 3:33 pm

Szia Grimmjow!
Mész-e Conra? Smile

135 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 3:46 pm

Szia Keiko Smile Ha az áprilisira gondolsz akkor igen , már csak a koncert miatt is. Smile

136 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 3:50 pm

Kis szerencsések eltudtok menni. Most irigykedem! Razz
CP-zni fog-e?

137 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 3:52 pm

Dozo Jorosiku Grimmjow Very Happy

Keiko én így vagyok a fürdőruhákkal mikor annó a barátnőmmel az egész körutat bejártuk egy fürdőruha miatt (nem animés cucc miatt csak nagyok a mellei így nem volt minden fürdöruha jó rá) és a végén azt hittem h főbe lövöm magam mikor végre a nyugatinál egy kis boltban találtunk végre fürdőrucit....Soha többé nem megyek barátnőkkel fürdőruhát vásároni XD
Jaj tényleg most h mondod ott a Kökiben a HÁda turi. Azt meg is nézem egyik héten. De jó h emlékeztetsz Very Happy

138 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 3:54 pm

Hidd el, fürdőruhán kívül melltartót nehéz találni. Az egy kegyetlen tortúra. Minimum három napi hideg élelem és intra vénás kávé. Very Happy
Örülök, hogy ötlettel láthattalak el, cserébe meséld el ha sikerült! Very Happy

139 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 3:59 pm

Sajnos a melltartó vásárlásban nem vagyok jártas nekem kb olyan kicsik mint a Slayersből Linának lol!
Csak jövőhét után járok arrafele de mindenképp írok h sikerrel jártam e vagy sem. Wink :*

140 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 4:04 pm

Én azt tudom mondani, hogy kb olyan a mellem mint Orihimének. Irigylem azokat, akik bemennek egy kínaiba ránéznek a melltartóra felpróbálnak egyet és vagy hattal megy haza, mert mind jó rá.
Ha látok majd gondolok Rád. Very Happy

141 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 4:21 pm

Szia Kagome Smile
Hát igen Keiko most végre kijutok a decemberin sajnos nem voltam Sad

142 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 4:33 pm

Én is mennék, de mindig olyan drága. Vagyis én úgy hallottam, olyan 3000 körül mozog a jegy. Crying or Very sad Meg egyszer CP-zni is kéne. Very Happy

143 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 4:55 pm

Az én cp-m nem nagy cucc egy saját karakternek fogok beöltözni , októberi conon is úgy voltam látható Very Happy

144 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 5:06 pm

Arma

Moderátor
Kokorowatari: Most végeztem az utolsó rész fordításával. Zseniális, pont mint a Dimension W volt.

145 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 5:12 pm

Az ár annyira nem is lényeges (nekem legalábbis), de sajnos inkább vizsga időszakra veszek ki szabit sajnos... Crying or Very sad

146 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 5:28 pm

Hali új vagyok itt Very Happy várok privátba beszélgetéseket Smile

147 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 5:36 pm

Az a baj h már nincs napijegy. Mert akkor azt hiszem olyan 1800 vagy 1900 volt. MOst meg ugye a két napot ki kell fizetni és az a sok. És azért sokan csak egy napra mennek. Én is csak 1 napra megyek ha megyek. Reméljük h legalább az időjárás kedvezni fog nekünk. Smile

148 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 5:43 pm

Szurkolok a jó időért!!! Smile

149 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 5:48 pm

Én is, április végén már csak jónak kéne lennie Smile

150 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 5:53 pm

Kogame: Sziasztok!

Én is beköszönök mint újonc! Smile
Látom azért sokan vannak akik dolgoznak.
Ha szabad érdeklődni, ki mennyi idős? Érdekelne h mennyien vagyunk akik már régebb óta animések.
Szeretnék kb velem egykorúakkal ismerkedni fiúkkal lányokkal akikkel jókat lehet beszélgetni, természetesen nemcsak animékről Smile És persze a Conra menni. Van aki az áprilisi conra fog menni? Ha igen fogtok CP-zni? Én az AOT-ből Hanji-nek szeretnék beöltözni Smile
Ja amúgy én 32 éves vagyok Very Happy Remélem nem túl öreg Razz lol!

Ja matta Smile

Szia, Ha rákattintasz adott ember profiljára, ott látod hogy hány éves, honnan jött stb. Smile Én a franc tudja mennyi vagyok, nem számolom Very Happy de komolyan. Gyömrői boldog anyuka, feleség Smile

Graviel:  egyszer egy Edward Elric cosplayt mindenképp véghez akarok vinni
Én meg majd pár év múlva, Trisa Leszek, és remélem a tesó program megint fiút fog hozni Very Happy

Grimmjow: Sziasztok! Új tag vagyok, remélem jól kijövünk majd
Velem biztosan Very Happy naponta kb 2x van időm végigolvasni a fórumot

151 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 5:54 pm

Ma a facebook közölte velem, hogy a maximális hőmérséklet 39 fok lehet. Vártam, de nem sikerült mérnem ezt a fergeteges hőmérsékletet.

152 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 5:59 pm

Én most voltam lent az utcán nem fúj a szél így elviselhető volt , persze azért pólóba nem mentem volna le Very Happy
Sendryer: örülök neki Smile

153 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 6:01 pm

Én csak ablakon keresztül látom a külvilágot. Smile
Szia Sendryer!

154 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 6:05 pm

Sendryer igen köszi, aztán rájöttem ahogy itt nézegettem h mi hogy hány méter Razz
Amúgy Gyömrön régen jártunk piacozni Razz De nem jött nagyon be és ott hagytuk Smile
Te ha úgy néz ki a férjed mint Hohenheim akkor lehidalok XD
Van egy csávó Zamárdiban aki annyira hasonlít rá, h hihetetlen Very Happy
Néha amúgy mikor figyelem az embereket néha észre szoktam venni hasonlóságokat az anime karakterek között. Smile

155 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 6:13 pm

Kagome, Most rövid a párom haja, de amúgy így nézünk ki Very Happy

156 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 6:20 pm

Waaaaa tök cukik vagytok Very Happy És azért van egy kis Hohenheim a párodban Razz A hosszú haja meg a szakál az biztos Razz

157 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 6:22 pm

Jól néztek ki együtt. Smile

158 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 6:48 pm

Aranyosak vagytok Smile Egyébként szerintem is tök simán elmenne Hohenheimnak. A Trisa cp-nek meg örülök, és várom szeretettel. Smile

Belenéztem pár tutorial videóba Ed karját illetően és már most érzem, hogy kemény menet lesz.

159 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 6:54 pm

Nem baj, ügyes vagy és megoldod! Smile

160 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jan. 12, 2017 6:58 pm

Kösz Smile

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [4 / 23 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next