Silver Rose

You are not connected. Please login or register

Írka-firka Dumálda

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

Go down  Üzenet [20 / 23 oldal]

761 Re: Írka-firka Dumálda on Szomb. Ápr. 22, 2017 6:44 pm

Szép napot!

köszönöm Kagome Smile gondolom csak felismeritek miből van Very Happy
Jó szórakozást, s kellemes délutánt utólag is!

Felhasználó profiljának megtekintése

762 Re: Írka-firka Dumálda on Szomb. Ápr. 22, 2017 11:25 pm

Hát ez a nap is eltelt. Én nagyon jól éreztem magam(leszámítva hogy fáztam).Jó volt ez a csoport tali. Én most először voltam nem egyedül a conon ez jó volt Very Happy Remélem még lesz ilyen tali Smile A con is jó volt bár a végén már 1 órás késésben voltunk a koncert 8 helyett 9-kor kezdődött de jó volt ott maradni. Én őszintén megmondom jobban tetszett az a tánc amit a ruhatáros mondocon-ok leműveltek. Készek voltak ahogy a zenére rázták.Én annyit nevettem rajtuk. XD Már a nyakam majd kitörtem mert ugye nekem háttal voltak. Csak azt bánom hogy nem vettem fel videóra XD
Szumma szummárum a con jó volt holnap folyt köv. Jó éjt Smile

763 Re: Írka-firka Dumálda on Szomb. Ápr. 22, 2017 11:37 pm

Tényleg jó volt Smile Sajnos nekem a tervezettnél korábban elkellett jönnöm, és cp verseny kezdete után már nem találtalak titeket.

764 Re: Írka-firka Dumálda on Vas. Ápr. 23, 2017 9:12 am

Mikor te elmentél mi is elmentünk még egyszer szétnézni aztán mikor elkezdődött a cosplay verseny visszajöttünk aztán leültünk a földre de Kagome elment mert ment a vonata. Én meg egészen a végéig maradtam a nagy színpadnál.

765 Re: Írka-firka Dumálda on Vas. Ápr. 23, 2017 11:29 pm

Hát ennyi volt a con. A mai nap is jó volt igaz megint didergösre skerült de attól még jó volt. Juliusban ismét con már alig várom Smile Ki jön ?

766 Re: Írka-firka Dumálda on Vas. Ápr. 23, 2017 11:36 pm

Utána ott bent már nem láttalak titeket sehol sem (mondjuk az is igaz, hogy nagyon sokan zsúfolódtak össze, konkrétan mozdulni is alig lehetett néha).

Néztem mai napról képeket, és az alapján azért kicsit jobb idő volt, mint tegnap (legalábbis jobban sütött a nap).

Nyárira még nem biztos, viszont őszin mindenképp. Smile

767 Re: Írka-firka Dumálda on Hétf. Ápr. 24, 2017 1:23 pm

Újra itt! Very Happy

Jó volt veletek talizni Very Happy Nyáron én melózom, de ha ősszel nem lesz ilyen vacak idő akkor megint megyek Very Happy Jó lenne végre beöltözni. Smile
Mire hazaértem úgy elkapott a fáradtság h alig álltam a lábamon. Ez a hülye idő is elégé betesz :/

Minigladi még szép h felismerjük Very Happy

768 Re: Írka-firka Dumálda on Hétf. Ápr. 24, 2017 1:24 pm

Ja ki láttam az AOT új részét?? Sztem durva volt Very Happy alig várom már a kövi részt Very Happy

769 Re: Írka-firka Dumálda on Hétf. Ápr. 24, 2017 10:50 pm

Szerintem is jó volt a tali majd még össze kéne hozni egy párat hátha többen is becsatlakoznak Smile Én megvárom még kijön az összes rész én ezt a streszt nem bírom hogy 1 héten csak 1 rész XD

770 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Ápr. 25, 2017 3:32 pm

Zakuro valahol igazad van de én nem bírom ki h ne nézzem meg mert attól sokkal kíváncsibb vagyok Razz Szal már most izgulok h mi lesz a kövi részben Meg h mi van abban a ....va pincében XDDD

771 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Ápr. 25, 2017 7:12 pm

Kagome szerintem mindenkit csak a pince érdekel semmi más XD Eddig akivel beszéltem mindig felhozta a pincét. Kit érdekel ki a titán ki nem meg hogy ki hal meg és ki nem a lényeg hogy mi van a PINCÉBEN XD

772 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Ápr. 25, 2017 7:24 pm

Hát persze egy jó pince sok jó bort tartogathat XD
De amúgy nem pont a pincében lesz a megoldás h ott a rejtély kulcsa?
Körmöm lerágom addig O.o

773 Re: Írka-firka Dumálda on Szer. Ápr. 26, 2017 4:53 pm

Az biztos és majd a végén ha megtudjuk hogy mi a titok akkor meg majd nagyot csalódunk hogy csak ennyi Sad Very Happy

774 Re: Írka-firka Dumálda on Szer. Ápr. 26, 2017 9:14 pm

Arma

Moderátor
Az animék készítőinek, és a mangakáknak bizonyítottan kicsit sekélyesebb a fantáziája, mint amit elvárnánk tőlük. Ezt sajnos nagyon sokszor megtapasztaltam már. Talán jobb is, ha nem derül ki a pince titka.

775 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Ápr. 27, 2017 1:34 am

Huh most fejeztem be a Ao no exorcist új évadát. Hát egy picit csalódott vagyok. Nem elég hogy csak 12 rész hosszú volt,de nem is éreztem azt az izgalmat mint ami az első évadban volt.Ráadásul mindenki szinkronját megtartották kivéve az ikrek apjáét Shirou-ét nem aki a one piece sanjijának a  hangján szólalt meg o.O
Ja és a másik. Van egy srác köztük, aki nem beszél csak a bábján keresztül(nem tudom a nevét),az előző évadban elég sokat magyarázott ebben az évadban meg annyi szövege volt hogy csak nyöszörgött és kész. Ráadásul alig mutatták az egész anime alatt max 3x. A zenékkel viszont nem volt bajom az op piszok jó(legalább is nekem nagyon tetszik)és a OST is maradtak a régig a grafika is jó volt talán még jobb is mint az első évadban Razz
Hát remélem mihamarabb lesz folytatása mert utána már csak izgalmasabb lesz.

776 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 28, 2017 4:42 pm

Mekkora poén lenne, hogy a pincében csak egy másik kulcs lenne, egy cetlivel, hogy "Keresd meg nagymama házának pincéjét, ott megtalálhatod a kérdéseidre a választ..." :DDDD

777 Re: Írka-firka Dumálda on Szomb. Ápr. 29, 2017 8:34 pm

Sziasztok Smile
Húú rég voltam fent de legalább mivel most 110%-osan a suli ment a szorgalmi időszakom gyorsabban véget ért és maradt két szabad hetem a vizsgákig.
A Con remek volt, jó volt veletek találkozni és volt karaoke, tánc, vívás minden ami kellet Very Happy a cosplayversenyen meg csak táltottam a számat olyan szintet hoztak most a résztvevők Shocked és nekem úgy alakult hogyha bár a nyárit sajnos ki kel majd hagynom Crying or Very sad  de az őszire warhammer témában egy csapattal lehet indulni fogok a versenyen Very Happy
Most én elkezdtem a Kobayasi Dragon Maid-et és nagyon jó nagyon élvezem mindegyik részét. Közben nemsokára jön az AOT új része és végre zajlanak benne az események Very Happy
Veletek mi újság? Kinek hogy telt a hete?

778 Re: Írka-firka Dumálda on Szer. Május 03, 2017 10:07 am

Szép napot!
Én most lehet nem leszek egy ideig, holnap utazok(repülök) Angliába, s nem tudom hogy lesz időm...
Ha meg kint nem érhető el az oldal, akkor kb 1 évig biztos nem leszek, mert leghamarabb 1 év múlva jövök vissza Mo-ra.

Addig is szép napokat, kellemes időtöltést/jó szórakozást mindenkinek! Smile

779 Re: Írka-firka Dumálda on Szer. Május 03, 2017 4:34 pm

Arma

Moderátor
Sasori, én mondhatnám, hogy megmondtam, a Kobayashi és a sárkányai iszonyú aranyos, és szép anime.

Gladi, ha egy évig odaleszel, legalább fényképáradattal térj majd vissza!

780 Re: Írka-firka Dumálda on Szer. Május 17, 2017 7:58 pm

Sziasztok! Nagyon eltűnt mindenki. Kivel mizu? Én inkább nem is mondom mert engem ver az isten. A párom 6 év után kiszerettet belőlem.Ez életem legszarabb dolga.Kész vagyok. De veletek mizu? Remélem senkinek nem volt ennél rosszabb élménye.

781 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Május 18, 2017 9:56 pm

Arma

Moderátor
Jesszus, Zakuro, ennél rosszabb hírrel nem is állíthattál volna be. Gondolom nem ránk tartozik, mert magánügy, de ez azért durva.

Mellesleg, az, hogy nagyon eltűntünk, elég enyhe kifejezés. De gondolom mindenkinek megvan a maga dolga, ami miatt nem jut ideje még ide is feljönni.

782 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Május 19, 2017 5:32 pm

Hát igen azért kellet pár nap mire ide tudtam írni. Kisírtam már a lelkem de már jól vagyok......ha lehet ezt mondani.Hát gondolom mindenki készülget/getett a vizsgákra meg a ballagások meg ugye most lesz majd a nyári szünet.

783 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Május 23, 2017 10:10 pm

Hali, háát tényleg ellaposodott a dolog ahogy nézem.. bár én sem voltam fent egy ideje.. Smile És persze részvétem Zakuro Sad

784 Re: Írka-firka Dumálda on Szer. Május 24, 2017 10:52 am

Hát én is így látom de remélem ha elkezdődik a nyári szünet akkor visszatérnek: Amúgy nálam már minden rendben megoldódtak a dolgok hála istennek Very Happy

785 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Május 26, 2017 2:03 pm

Ez nem is igazán azon múlik, aki eddig volt bele unt, új emberek meg nincsenek.. mivel ahogy észrevettem nemigen van reklámja az oldalnak, félreértés ne essék, nem kritizálni akarok. Smile Egyébként örülök neki hogy minden oké, azért 6 év az nem elhanyagolható tény.. tessék szépen megbecsülni! Very Happy

786 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Május 30, 2017 6:44 pm

Sziasztok. Én főleg azért nem voltam eddig, mert vizsgák, ilyesmik, mindenünk most volt (és lesz még). De most már próbálok aktívabb lenni megint, remélem a többiek is visszatérnek, ahogy tudnak.

Zakuro, részvétem nekem is, de örülök, hogy most már helyrejöttek a dolgok.

787 Re: Írka-firka Dumálda on Szer. Május 31, 2017 10:15 am

Szerintem is ez van most mindenkivel.Mármint a vizsgák meg ilyenek na de majd nyáron Smile

788 Re: Írka-firka Dumálda on Hétf. Jún. 19, 2017 8:20 pm

Hát hova lett mindenki?????? o.O Sehol senki mi van mindenkivel? Sad Sad

789 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Jún. 20, 2017 12:55 am

Nem tudok a mindenki nevében szólni, nekem pl megvolt Pesten az eskütétel, aztán belecsöppentem a dolgos mindennapokba Very Happy

790 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Jún. 20, 2017 2:11 pm

?????? Milyen eskü tétel Archer? Lemaradtam valamiről?????o.O

791 Re: Írka-firka Dumálda on Szer. Jún. 21, 2017 9:13 pm

Arma

Moderátor
Nyár van. Ilyenkor azért nincs senki, mert mindenki idénymunkázik.

Ősszel azért nem lesz senki, mert pálinkát kell ipari mennyiségben termelni.

Télen azért, mert fűtési szezon lesz, és nem érnek rá fórumolni.

Tavasszal meg mindnekin eluralkodik a tavaszi fáradság. XD

792 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Jún. 23, 2017 1:48 am

Kedves Zakuro, nem tudom hogy te lemaradtál-e valamiről, én szerencsére nem Very Happy Egyébként biztos hallottad a hírekben hogy Pesten 1206 "határvadász" tett esküt, ez mind szép és jó, de rohadtul nem voltunk határvadászok, akik 2 hónapos gyorstalpalót végeznek, mi az első évünket teljesítettük, aminek a végén volt ez az eskütétel, tény és való hogy volt két határvadász szakasz is velünk, de akkor is Very Happy Nem akartam így elkanyarodni az oldal témájától.. csak elkapott az indulat Very Happy És köszöntem az érdeklődést Very Happy

793 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Jún. 23, 2017 2:29 pm

Hűűűű ez nem semmi Archer Smile Most már értem Smile

794 Re: Írka-firka Dumálda on Szomb. Jún. 24, 2017 3:09 pm

Ennek őszintén örülök Very Happy

795 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Jún. 27, 2017 11:33 am

Egyébként emberek, láttam hogy nézegetnek fel páran, mégsem dobnak fel semmilyen témát. Ez szomorú! Very Happy Politizáljunk vagy valami.. xD

796 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Jún. 27, 2017 7:58 pm

Arma

Moderátor
Ne politizáljunk, mert annak semmi jó vége nem lehet. Nyilván mindenki látja, hogy kihalt mindent már jó ideje. Ha tényleg témát akartok, dobjatok fel bátran bármit, én és szerintem senki más sem elrontója semmi jónak.

797 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Jún. 27, 2017 9:12 pm

Ok akkor én feldobok témát. Ha már nyár. Ki mit csinál nyáron ? Hova megy vagy hova nem megy mik a tervek stb. Smile

798 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Jún. 29, 2017 9:43 pm

Arma

Moderátor
Én túlnyomórészt dolgozni fogok. De közben Júli 31-Aug 13. Nyári munkaleállás, szóval akkor itthon leszek, de közben tatarozzuk a házat belülről, ami az első hetet biztos felemészti majd. Aztán meg valószínű lógatom majd a lábam. Talán Strand egyszer, ha mind itthon leszünk egy kis ideig. Húgom Sopronban van, nyári munkázik a VOLT-on. Ezek mellett, Anime fordítás, nyáron All Out befejezés, Natsume Yuujinchou Roku, Knight's & Magic, és vagy Tsurezure Children, vagy Koi to Uso

799 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Jún. 30, 2017 12:05 pm

A politizálást nyilván én sem gondoltam komolyan Very Happy És ha már a nyárról van szó, munka munka munka.. komolyan 20 évesen úgy érzem magam mint valami 50 éves. Dolgozol 12 órába, hazaérsz, kajálsz, zuhany aztán alvás, majd felkelsz, zuhany, kaja és megint mehetsz dolgozni... xD Ha meg itthon vagyok pihizni.. egyszerűen annyira rá van állva az agyam erre a mókuskerékre.. hogy nem tudok semmit csinálni.. néha azon kapom magam.. hogy döglök a tv előtt és azon gondolkozok hogy jó-e ez így.. hangsúlyozom.. 20 éves vagyok.. Very Happy Úgy gondolom hogy ez elég szomorú.. Very Happy De azért van az életnek szép oldala is.. na igen.. majd szólok ha ráleltem Very Happy (nem akartam panaszkodni :c Very Happy) Szép nyarat mindenkinek! Very Happy

800 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Jún. 30, 2017 6:33 pm

Észrevettem hogy szinte minden fiatal nyáron dolgozik. Ez miért van a pénz miatt vagy pedig bele számít valamit a suliba vagy miért ?

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [20 / 23 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next