Silver Rose

You are not connected. Please login or register

Bizakodó tervek a jövőben

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

Annó létezett egy olyan havonta megrendezésre kerülő esemény, - ami családiasan összehozta az embereket, jókat játszottak együtt csapatok, fiuk lányok, és születtek új barátságok. Ez volt a Mondo-Meet.

Reménykedve tekintek a jövőbe, és tervezem, hogy sikerül ezt a remek kis találkozó Meeting szellemet feléleszteni, és jó hangulatban összehozni a társaságot. 

Jelenleg ilyen gondolatok vannak a fejemben: Szabadtéri találkozó, pl.: Margitsziget, Kirándulás, és a helyszíneken szabadtéri játékok. Beltéren még sokat kel gondolkodnom, mérlegelnem.

Smile 

Felhasználó profiljának megtekintése
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Témanyitás on Szer. Jan. 11, 2017 4:54 pm by YokinaEgao

Nekem tetszik az ötlet! De szerintem online találkozót is lehetne szervezni, mivel nem mindenki Budapest környéki. Smile

Témanyitás on Szer. Jan. 11, 2017 6:32 pm by Sendryer

Online találkozót bárki szervezhet, Erre alkalmas a Chat felület.

Hogy lesz-e más helyszíneken találkozó - program, az attól függ, lesz-e területi begbízott - aki vállalja a szervezést és lebonyolítást. De ez nagyon nagyon nagyon távoli, ennyire azért nem szeretnék előre rohanni.

Témanyitás on Szer. Jan. 11, 2017 8:49 pm by YokinaEgao

Értem értem. Az Online-ra egyébként video chatként gondoltam. Mivel nem egyszerre vagyunk fent ugye állandóan. Valami megbeszélés féleképpen. Természetesen nem siettetésből írtam. Csak a véleményem fejtettem ki.

Témanyitás on Szer. Jan. 11, 2017 9:03 pm by Arma

Tekintve, hogy a chatnek nem erőssége, hogy önszántából működjön, így nem is árt más érintkezési módokat találni. Néha egy Skype dumaparty beleférhet, nem?

Témanyitás on Szer. Jan. 11, 2017 9:07 pm by Graviel

Én támogatom, akármilyen formában is valósuljon meg.

Témanyitás on Szer. Jan. 11, 2017 9:34 pm by Keiko

Én mindenben benne vagyok. Very Happy

Témanyitás on Szer. Jan. 11, 2017 9:36 pm by YokinaEgao

Én is skype-ra gondoltam Very Happy

Témanyitás on Csüt. Jan. 12, 2017 5:25 am by Sendryer

YokinaEgao
Értelek, de én ezt személy szerint nem tudom kivitelezni. Elvállalnád, vagy szerinted lenne olyan aki el tudná vállalni?
Én azért nem tudom ezt bevállalni, mert van egy kisbabám, és még nagyon hozzám van kötve, és emiatt, az ilyen interaktivitást követő dolgokat nehezen tudom kivitelezni.

Témanyitás on Pént. Jan. 13, 2017 7:24 pm by Zakuro

Nekem meg nincsen skype-om o.O :S

Témanyitás on Szomb. Jan. 21, 2017 10:14 am by Raven

Ez valóban remekül hangzik, azt hiszem ideje lenne kicsit aktívabbnak lennem.

Témanyitás  by Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]